Vináreň

Lahodné, svieže a iskrivé - vybrať si z našej ponuky vín nie je nikdy ľahké. Všetky sú totiž vynikajúce a kvalitné. Máme vína na každú príležitosť a na každú časť dňa. V našej vinárni si na svoje príde určite každý milovník vína, ale aj ten, čo s ním iba začína. Náš odborne školený personál Vám ochotne pomôže s výberom. Sme presvedčení, že u nás každý nájde víno, ktorého chuťou poteší svoje zmysly. Ponuka vín je vyvážená a obmieňaná na základe spätnej väzby od zákazníkov.

Súčasťou vinotéky je aj someliér. Jeho hlavnou náplňou práce je servírovanie všetkých nápojov, z čoho vyplýva, že musí vedieť všetko nielen o víne, ale aj o destilátoch, miešaných nápojoch, pive, káve, čajoch, minerálnych nápojoch, stolových vodách, dokonca servíruje aj cigary. Je tiež zodpovedný za zostavenie vínnej karty, výber, nákup a správne skladovanie všetkých nápojov a cigár. Neustále dopĺňanie odborných vedomostí a sledovanie najnovších trendov v oblasti vinárstva je zárukou, že nám zo sveta vín nič neunikne.

Naša ponuka vín je zostavená v priemere z 15 kvalitných odrôd nielen z Európy, ale aj zo Slovenska. Medzi obľúbené vinárstva patria napríklad Schäwer Pfalz, Pauillac, Elesko, Villa Antinori a ďalšie. Okrem tradičného vína Vám radi ponúkneme aj barikové víno, ktoré dozrieva v dubových sudoch. Súčasťou ponuky sú aj sekty a šampanské. 

 

Galéria - vináreň

View the embedded image gallery online at:
https://www.cafedelice.sk/vinny-bar#sigProId75dfd7f7b3